Готуємо коучів для роботи з керівниками та командами в організаціях 


Автором курсу є професійний Executive Coach з власним досвідом керівництва бізнесом, Доктор Олена Хоменко.

Головне завдання курсу - осмислення та практика навичок коучингу для підтримки розвитку людей в організаційному контексті.ПОВНИЙ ПРАКТИКУМ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОУЧИНГУ


До закінчення обмежень, пов'язаних з військовими діями на території України, заняття проходять в онлайн-форматі. Формат проведення модулів 9, 10 та 11 узгоджуються в середині групи. Передбачено офлайн та онлайн формат.

Практикум складається:
з 12 Модулів.
Ви опануєте:
ОСНОВИ КОУЧИНГУ:

 • Модуль 1: Як створити навчальний момент
 • Модуль 2: Філософія коучингу
 • Модуль 3: Слухати та чути
 • Модуль 4: Ставимо гарні запитання
 • Модуль 5: Цілеспрямована розмова
 • Модуль 6: Творча мотивація - роль ясної місії та цінностей
 • Модуль 7: Перехід від інсайту до дії
 • Модуль 8: Нейропсихологія, емоції та організаційний коучинг
 • Модуль 9: Коучинг на робочому місці
 • Модуль 10: Коучинг соціальних систем - принципи
 • Модуль 11: Коучинг соціальних систем - методи
 • Модуль 12: Шлях коуча

57 годин теорії та 24 години практики з прямим зворотним зв'язком протягом 4 місяців. Робота в малих групах та у тренінг-тріадах.

ПО ЗАКІНЧЕННЮ КУРСУ ВИ НАВЧИТЕСЬ:

 • Будувати довірливі коучингові стосунки.
 • Проводити результативні коучинг-сесії з керівниками та їхніми командами.
 • Застосовувати ефективні техніки індивідуального та командного коучингу.
 • Впевненно будете орієнтуватися у перевірених моделях розвитку дорослих та введення змін до команд та організацій.
ЗАРАХУВАННЯ ПІСЛЯ СПІВБЕСІДИ

НОВИЙ НАБІР З 25 БЕРЕЗНЯ 2023 ЗАКІНЧЕННЯ КУРСУ У ЛИПНІ 2023


Автор та викладач курсу

Олена Хоменко, Doctor of Business Administration, Professional Certified Coach ICF.Олена прийшла в коучинг з багатим досвідом керівника підрозділів та філіалів міжнародних компаній.

Більше 15 років вона керувала управлінськими командами в Україні, Латинський Америці та Канаді.

Отримала професійну коучингову освіту в СoActive Training Institute (США), провідній міжнародній школі коучингу, та закінчила курс системного коучингу в Center for Right Relationships (США), який готує коучів організацій та команд.

Олена має диплом МВА від Univesrity of Chicago Booth School of Business та ступінь Доктора Бізнес Адміністрування з Лідерства.

Олена викладає лідерство у CoActive Training Institute (США) та Kyiv School of Economics. Працює з керівниками вищої ланки та управлінськими командами у США, Канаді та Україні.

Менеджер курсу
Анасатсія Юрганова,
ICF Member and Coach

Випускниця першої когорти Повного Практикуму Організаційного Коучингу 2020 року.
Анастасія працює у проєктах Lead Whith Whole Heart менеджером проєктів та коучем-асистентом.
Навчається терапевтичній роботі у Київському Гештальт Університеті.


Найпопулярніші Запитання:


Які матеріали отримують учасники?

 • Навчальні відео та текстові матеріали.
 • ВоркБук, набір шаблонів для коучингових вправ та список рекомедованої літератури українською та англійською.

Скільки часу мені потрібно?

 • Навчання в курсі вимагає 50 годин навчання на курсі та мінімум 4 години на тиждень для самостійної роботи та практики коучингу.

Які умови оплати? Чи можна призупинити навчання?

 • Ви можете сплатити всю суму до початку навчання або платити трьома частинами до початку 1-го, 2-го та 3-го раундів навчання.
 • У разі якщо ви вирішите покинути навчання протягом 1 місяця від початку програми, ми повернемо вам 100% оплати. З свого боку ми можемо попросити вас призупинити навчання, якщо до початку Модуля 5 у вас не буде угоди з 3 клієнтами. Якщо ви сплатили 100% вартості курсу, ми повернемо вам 2/3 оплати.

До кого звертатися із питаннями?


Відгуки учасників


"Програм дала мені набагато більше, ніж я очікувала. Курс вибудуваний таким чином, що вже з перших модулів вимагає застосування знань на практиці – в поєднанні з регулярним конструктивним зворотним зв’язком, це дозволяє не просто отримувати знання, а швидко та успішно інтегрувати їх у практику. Цьому також сприяє прекрасно структурований матеріал курсу – мені особисто сподобалися відео-модулі, які доповнюють воркбук. І ще, пані Олена – надзвичайно підтримуючий викладач. З такою неймовірною підтримкою та вірою в мене, було набагато легше долати якісь складнощі в процесі навчання. Я рекомендую програму всім тих, хто не просоотцвуввитбся коучингом, а хоче справді навчитися бути коучем."

Випускник 3-ї когорти, 2022"Під час навчання створюється унікальний простір для дуже потужного персонального росту та можливості для розвитку нової професійної ідентичності. Знання і практичні навички, набуті під час програми, є дуже цінними в контексті побудови власної стійкості, гручкості та розширення діапазону сприйняття інформації та взаємодії у відносинах різного рівня. Велика кількість практичних вправ, якісний, але дуже толерантний зворотний зв’язок дають можливість для особистісного і професійного розвитку."

Випускник 3-ї когорти, 2022


"Велика перевага програми – багато практики; невелика група дає можливість викладачу давати зворотний зв’язок кожному учаснику після кожної практичної вправи. Унікальність викладача – у вміння «затягнути» в тему, при цьому розширювати горизонти думання; показати ситуацію з іншої точки зору. Саме це створюєть «хімію» чи «магію» між коучем і клієнтом. Це уже цінно."

Випускник 1-ї когорти, 2020


"Мене тримає в тонусі динаміка навчального процесу та постійна практика. Постійна можливість отримані знання інтегрувати у практику. І найцікаціше, для мене, я використовую певні прийоми, або опиняюся «там, де потрібно» час від часу несвідомо."

Випускник 1-ї когорти, 2020

Ціновий план